سینی کابل سپکو

سپکو تولید کننده انواع سینی کابل استاندارد

شرکت سپکو با بیش از ۱۸سال سابقه درخشان در صنعت تولید تجهیزات برق صنعتی شامل انواع سینی کابل ، نردبان کابل و انواع لوله های فولادی برق با کلیه اتصالات و تجهیزات مربوطه، منابع مناسب و به روز دارای سوابق درخشان در این صنعت میباشد.

همچنین این شرکت دارای ۳ استاندارد بین المللی در زمینه ایمنی و بهداشت و محیط زیست و مدیریت کیفیت می باشد که نشانگر تعهدات، حس مسوولیت و انگیزه این سازمان در جهت کسب رضایت شما عزیزان می باشد.

شرکت سپکو (سپهر پژوهان کویر) با استفاده از دستگاه های پیشرفته و کامل و با کادری مجرب و کار آزموده آماده انجام انواع سفارشات می باشد.

"<yoastmark

 

انواع سینی کابل های تولیدی با مشخصات ذیل قابل ارائه می باشد :

جهت دریافت کاتالوگ، مشخصات و قیمت انواع سینی های کابل تولد شده در شرکت سپکو با ما در تماس باشید.

انواع سینی کابل های تولیدی
ضخامت بین ٠.٨ تا ٢ میلیمتر
عرض از ۵۰mm تا ۱۱۰۰mm
طول ۲ تا ۳ m
ورق مصرفی ورق فولادی ST37 ، فولاد مبارکه یا کاشان و یا روغنی
نوع روکش نوع روکش : گالوانیزه فابریک و گرم با قابل ارائه با رنگ کوره ای و استاتیک مدل چرمی و ساده
نوع بسته بندی پالت، بندیل با پلاستیک حباب دار

یکی از روش های کابل کشی استفاده از سینی کابل می باشد

از سینی کابل معمولا در کارخانجات و مراکز صنعتی استفاده می شود . در این حالت از سینی های فلزی با لعاب گالوانیزه استفاده می شود .به این صورت که پایه های کانال سینی مشبک به وسیله پیچ ومهره در داخل دیوار وروی ستون های سقف وکارگاه نصب می شود وکابل ها روی ان قرار می گیرند سپس به تناسب هر دستگاه یک کابل از روی سینی به طرف پایین کشیده می شود قابل ذکر است جهت گردش هوا در داخل سینی کابل و حفظ دمای مطلوب، آن را پانچ می شوند.

تولید کننده انواع سینی کابل

سینی کابل می تواند جهت عبور کابلهای کنترل و فرمان و قدرت و سیگنال که در اثر عبور جریان الکتریسیته گرمای بیش از حدی تولید نمی کند مورد استفاده قرار گیرد.

سینی های کابل بصورت مشبک و غیر مشبک با رعایت استانداردهای ملی و بین المللی طراحی و ساخته می شوند، بطوریکه کمترین مقدار ضایعات ورق و بیشتربن استحکام تحمل بار و دوام کافی در شرایط مختلف آب و هوایی را دارا باشد.

این محصول می تواند از ورقهای گالوانیزه و همچنین ورق روغنی با پوشش رنگ پودری مورد استفاده قرار می گیرند ، پانچ های استفاده شده در آن از زیبایی و همچنین سطوح سینی و تعداد خم های آن برای تحمل مورد نیاز محاسبه و مورد استفاده قرار می گیرد.

سینی های کابل با عرض های ۵ الی ۱۱۰سانتیمتری به طول های ۲ الی ۳ متری و با ضخامت ۱ الی ۳ میلی متر ، گالوانیزه و یا با رنگ دلخواه به سفارش مشتری تولید می گردند. به منظور حفاظت از کابل های عبوری، انتخاب بهترین مسیر برای کابل کشی، سهولت تعمیر، طول عمر بیشتر کابل ها و… در سیستم های انتقال انرژِی از تولیداتی نظیر سینی و نردبان کابل استفاده می شود

این محصول به طور معمول دارای ارتفاع لبه های کناری ۳۰ الی۱۵۰ میلیمتر برای افزایش مقاومت و تحمل بار می باشند

در ضمن تعداد خم ها می تواند ۲ ، ۴ و یا ۶ خم باشد که افزایش تعداد خم ها سبب تحمل بار بیشتر می شود.

انتخاب دقیق و بهینه ابعاد محصول تعداد خم های کناری ارتفاع لبه ها و ضخامت ورق مورد استفاده در راستای حصول به حد اکثر کارایی و حد اقل قیمت بسیار مهم است که توسط بسته نرم افزاری تهیه شده در دفتر فنی شرکت صورت می پذیرد ملحقات سینی کابل از قبیل خم های عمودی و رایزر ۹۰ و ۴۵ درجه به شرح ذیل ساخته می شوند.

برای مرتب کردن مسیر عبور کابل ها و انجام یک کابل کشی دقیق و مناسب از این محصول استفاده می شود. به این صورت که کابل ها را از بدو ورود در ساختمان از درون سینی کابل ها عبور می دهند و در هر نقطه مورد نیاز کابل مناسب را از روی سینی عبور می دهند.

دامنه تولید انواع سینی کابل :

 • ضخامت سینی کابل بین ٠.٨ تا ٢ میلیمتر
 • عرض ۵۰mm-1100mm
 • طول ۲m-3m
 • متریال:ورق گالوانبزه- استیل- فولادی ST37
 • نوع روکش : گالوانیزه عمق داغ با حداقل ۸۰ میکرون ضخامت روی-رنگ پودری
 • همرا با پلاستیک های حباب دار نوع بسته بندی: پالت_ بندیل

در مدت زمان کوتاهی این شرکت موفق گردید تائیدیه های مربوط به وزارتخانه های نیرو . نفت و پتروشیمی . صنایع . مخابرات و دیگر ارگانها را بدست آورده و با استفاده از فناوری کامپیوتری و نرم افزارهای تخصصی با ارائه طرحهای مورد نیاز نقش قابل توجهی در بهبود روند تولید و در سریعتر انجام شدن پروژه ها داشته باشد.

از محورهای اصلی شرکت می توان به مواردی شامل :

 • کیفیت و رعایت استاندارد های مورد نیاز
 • قیمت مناسب
 • بهبود زمان تولید و تحویل کالا
 • مشتری مداری و جلب رضایت مشتری
 • ایجاد تنوع در تولیدات
 • نوآوری در تولید و به روزرسانی و تولیدات شرکت را نام برد.
 • خدماتی که توسط این شرکت ارائه می گردد و شامل:
 • ساخت و تولید انواع سینی و نردبان کابل و قطعات جانبی با ورقهای روغنی . فولادی . گالوانیزه.استیل و آلومنیوم از ضخامت ۰/۵ میلی متر تا ۵ میلی متر .
 • تولید انواع ترانکینگ های فنی و دیواری با رنگ پودری الکترواستاتیک و گالوانیزه و آلومنیوم در سایزهای مختلف.
 • لوله های برق فولادی و گالوانیزه فابریک و آبکاری گرم در سایزهای مختلف با اتصالات مربوطه.
 • گریتینک در ضخامت ها و چشمه های مختلف.
 • آبکاری گرم گالوانیزه و کلیه قطعات فلزی تا طول ۶ متر.
 • رنگ آمیزی کلیه قطعات فلزی به صورت نیمه رنگ پاش پودری استاتیک تا طول ۳ متر.

سپکو تولید کننده انواع سینی کابل، رک های مخابراتی و نردبان کابل به همراه کلیه اتصالات مربوط به سینی های کابل و نردبان کابل شامل تجهیزات زانوئی , سه راهی و چهار راهی سینی کابل . تبدیل، رابط , ساپورت، براکت . پیچ و مهر، زانوئی، سه راهی، چهار راهی، تبدیل، رابط،, ساپورت ، براکت، پیچ و مهره، انواع ترانکینگ و اتصالات ترانکینگ

امیدواریم بتوانیم نسبت به نیازها و درخواست های خریداران محترم و رهنمود های آنان در بالا بردن سطح کیفی محصولات تولیدی این شرکت پاسخی مثبت ارائه بنماییم.

سپکو در رسانه ها

خبرگزاری تسنیم، دنیای اقتصاد